Karmy dla piesków ze schorzeniami – którą kupować?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla psów. Razem z żądaniami klientów w ich propozycji można wyszukać karmy dla dojrzałych psów, oraz też i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dużych znacząco się rozmaici. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W owym tekście postaramy się odpowiedzieć na te pytania i także pokazać propozycję firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zrealizowała dwa modele karm: karmy suche i karmy mokre. Jeśli chodzi o te pierwsze w ofercie marki odnajdziemy 4 rodzaje karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich odmian czworonogów i 3 rodzaje żywności przeznaczone dla psów odmian małych dużych oraz średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha karma Pedigree została skomponowana poprzez zbiór profesjonalnych specjalistów z wiedzą o tym, żeby umożliwić szczeniętom najwłaściwszy rozkwit. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i także ryż, które są wspaniałe dla drobnych żołądków młodych piesków. Także karmy Pedigree junior uzupełniona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest potrzebna szczeniętom w okresie wyraźnego wzrostu. Obok atutów odżywczych warto również wspomnieć o plusach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi spośród ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Obejmuje zboża, znaczącą ilość mięska (26%), oleje plus tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
najwyższej jakości psie karmy sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej marka świadczy również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada aromatyczne mięsne smakołyki utopione w galaretce, która ułatwia trawienie elementów odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie jeno jadalna, lecz też dobra i lekka. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odżywcze odpowiedzialne za twarde i także zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), powiększające odporność (witamina E oraz minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Dodając oferta firmy Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest względnie bogata, umiemy w niej znaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Oraz są to karmy zrobione przez markę, która istnieje na rynku od wielu lat oraz jeszcze polepsza swoje wyroby bazując na doświadczeniu swoim oraz doradców z jakimi współpracuje. Dzięki temuż są to zatem karmy perfekcyjnie dostosowane do potrzeb szybko kształtujących się szczeniąt także ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.